Clinic
Lacivert


Clinic Lacivert 2008 yılında özellikle Saç Ekimi, Saç Tedavileri, Medikal Estetik Uygulamalar, Ağız ve Diş Sağlığı, Zayıflama ve Diyet alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

12 yıllık sağlık ve tıp alanındaki deneyimimizle İstanbul Maltepe’de her geçen gün büyüyen uzman kadromuzla, insana olan saygımız, yeniliğe olan tutkumuz, sadece bilimsel veriye ve kanıta dayanan uygulamalarımızla bulunduğumuz alanda kaliteden ödün vermeden hastalarımıza mutluluk katmaya devam etmek istiyoruz.

Gün geçtikçe artan kişisel bakımın önemi, estetik ihtiyaçlar, sağlıklı yaşam ihtiyaçları alanımızda özelleşme gerekliliğini ortaya çıkardı. Kendi iştirakimiz olan Tıp Merkezimizde modern, çağdaş, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda Avrupa standartlarında “Mükemmel Hasta Deneyimi” sunmak için çalışıyoruz.

Kliniğimizde her misafirimizin ihtiyaçları derinlemesine analiz ederek, en uygun, en güncel tedavi seçenekleri için birlikte karar veriyoruz.

Alanında uzman, kendini kanıtlamış, en iyi eğitimleri almış ekibimiz ile, bilgimiz, işimize olan tutkumuz ve en önemlisi hastalarımıza verdiğimiz yüksek değer ile her an yanı başınızdayız.

Her zaman daha iyisi için uğraştığımız kliniğimizde, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Sizleri kliniğimizde görmek için sabırsızlanıyoruz.


 

Sağlığınız için:

Hizmetlerimiz


  • Saç Ekimi ve Tedavileri
  • Diş Tedavisi ve Estetiği
  • Estetik Operasyonlar


Whatsapp ve Danışma Hattı

+90 552 359 08 08